Regulamin Sklepu

Regulamin sklepu WoolInterior.pl

 1. Wool Interior pod adresem internetowym plprowadzona jest przez Polskie Media Specjalistyczne z siedzibą w Poznaniu przy ul. Słowackiego 17/6, kod pocztowy 60-822, zarejestrowaną pod numerem identyfikacji podatkowej NIP 7772795523, numer REGON: 302266780.
 2. Sklep prowadzi sprzedaż naturalnych ręcznie wykonanych produktów z wełny. Zamówienia można składać przez sklep internetowy pod adresem pl.
 3. Kupujący może składać zamówienia przez Internet, 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Zamówienia są realizowane w dni robocze, w godzinach 9:00-17:00.
 4. Czas oczekiwania na realizację zamówienia wynosi do 14 dni roboczych.
 5. Zamówienia na dostawę produktów realizowane są tylko przez Wool Interior na terenie całego kraju. Dostawy są realizowane za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost.
 6. Wszystkie zdjęcia i opisy produktów są własnością Wool Interior.
 7. Wszystkie ceny na stronie są cenami brutto. Do ceny produktów doliczana jest osobna opłata za transport.
 8. Niektóre z produktów na stronie mogą być objęte promocją. Promocje trwają przez określony przedział czasowy i obejmują jedynie produkty oznaczone jako promocyjne. Promocje i rabaty nie łączą się.
 9. Zamówienie zostanie zrealizowane jeśli zostało poprawnie złożone i opłacone. Umowę sprzedaży zawiera się w języku polskim.
 10. Kupujący może dokonać płatności online za pośrednictwem serwisu Dotpay. Płatności online Dotpayrealizowane są przez operatora Dotpay Sp. z .o.o. zgodnie ze regulaminem dostępnym pod tym linkiem.
 11. Warunkiem złożenia zamówienia przez kupującego jest zapoznanie się z niniejszym regulaminem i akceptacją jego postanowień w czasie realizacji zamówienia.
 12. Zmian w zamówieniu można dokonać do 24 godzin przed datą dostawy, sklep nie przyjmuje odpowiedzialności za błędy w dostawie wynikające ze zbyt późnego przekazania informacji o zmianach w zamówieniu.
 13. Reklamacje dotyczące produktów lub opóźnienia/niedoręczenia zamówienia muszą zostać zgłoszone mailem, najpóźniej 48 godzin po dostawie zamówienia. Po upływie tego terminu reklamacje nie będą uznawane.
 14. Niniejszy regulamin określa zasady składania zamówień na stronie pli wchodzi w życie z dniem 03.12.2018r. do odwołania.
 15. Dane osobowe
  Administratorem danych osobowych jest Polskie Media Specjalistyczne z siedzibą w miejscowości Poznań, ul. J. Słowackiego 17/6, 90-822 Poznań, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej prowadzonej przez ministra właściwego ds. gospodarki, NIP 7772795523, REGON 300748551.
  Wysyłając dane osobowe, w szczególności imię i nazwisko, adres zamieszkania, adres poczty e-mail, numer telefonu Klient dobrowolnie wyraża zgodę na ich przetwarzanie w celu realizacji zamówień przez firmę Polskie Media Specjalistyczne z siedzibą w miejscowości Poznań, ul. J. Słowackiego 17/6, 60-822 Poznań, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn.zm.).
  Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak zgody na ich przetwarzanie uniemożliwia zrealizowanie zamówienia przez Sklep.
  Każdy Klient ma prawo do wglądu do swoich danych, ich poprawiania i aktualizacji oraz wniesienia żądania o zaprzestanie ich wykorzystywania w dowolnym momencie. Żądanie w tym zakresie może zostać złożone na przykład pisemnie na adres: Polskie Media Specjalistyczne z siedzibą w miejscowości Poznań, ul. J. Słowackiego 17/6, 90-822 Poznań lub formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: kontakt@woolinterior.pl
  Dane przetwarzane są z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa określonych w obowiązujących przepisach prawa i nie są udostępniane innym podmiotom do celów marketingowych. Szczegółowe postanowienia dotyczące ochrony danych osobowych Klienta znajdują się na stronie internetowej Sklepu poświęconej polityce prywatności.
 16. Wykorzystywanie lub kopiowanie zawartości serwisu ploraz jego elementów jest zabronione.